Imprezy

Chrzciny, komunie, urodziny i inne okazje.

Pewne wydarzenia takie jak Chrzciny, komunie, wesela czy urodziny… Są wyjątkowe i dlatego te niepowtarzalne chwile spędzane są w gronie najbliższych nam osób. Staranie przygotujemy propozycje menu, które będą najbardziej pasować do charakteru przyjęcia. Zapewnimy profesjonalną oprawę spotkania, doskonałą kuchnie i miłą obsługę.

Komunia

Pierwsza komunia święta to jeden z najpiękniejszych dni w życiu naszego dziecka. Jest to chwila wielka i uroczysta, pełna radości, przepiękna i czysta. Uroczystość wymaga wiele przygotowań, nie tylko ze strony dziecka, ale i jego rodziców. Dlatego organizując Wasz uroczysty dzień zadbamy o to, aby był on wyjątkowy. Doradzimy w doborze oraz rodzaju potraw, biorąc pod uwagę wasze potrzeby i oczekiwania.

Chrzest

Chrzest święty to wyjątkowa pierwsza uroczystość naszego dziecka. Będziemy zaszczyceni, jeśli powierzycie nam organizację tak pięknego, radosnego dla was dnia. Staranie przygotujemy propozycje menu biorąc pod uwagę Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Nasza oferta

Nasza Restauracja zapewnia organizacje imprez o różnorodnym charakterze, od niewielkich spotkań rodzinnych po imprezy plenerowe.

Oferujemy:

  • restauracje z tradycjami i szerokim wachlarzem dań
  • organizacje i obsługę bankietów weselnych i imprez okolicznościowych
  • organizacja imprez firmowych
  • organizacja imprez świątecznych i noworocznych.
  • imprezy w plenerze (grill, ognisko,  piknik)

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu: tel.: (91) 312 69 27